Menese Tekstil, 1980 yılında kurulmuş, 1996 yılında şirketleşmiş olup, 1.500 m2 merkez depo ve 3.500 m2 fabrika alanı ile toplamda 5.000 m2’lik alanda her türlü polyester iplik, renkli iplik, fantezi ve sim iplik çeşitleriyle tekstil imalat sektörüne hitap etmektedir.

Merkez depomuzda hazır renkli iplik çeşitleriyle, barakfaki fabrikamızda her nevi polyester boya ve fantezi iplik imalatı ile ve reyhandaki tekstil aksesuarları satış mağazamız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Portföyümüzde başlıca ev tekstili olmak üzere; döşemelik, perdelik, bayan giyim, gömlek, fantezi iplik sektöründeki firmalar yer almaktadır.

Firmamızın önceliği %100 müşteri memnuniyeti ile kaliteli ürün imalatı ve hızlı servistir.

Menese Tekstil daima gelişen teknoloji ve değişen kalite standartlarına uyum sağlayarak, üretim kalite ve standartlarını geliştirmektedir.

ÇEVRE DOSTU ÜRETİM POLİTİKASI

MENESE Tekstil, hizmet ve ürünlerimizin tasarımından müşteriye teslimine kadat olan tüm aşamalarında çevre ile etkileşimleri gözden geçirmiş, çevreye verilebilecek olumsuz etkilerin en aza indirilmesi için yapılacak çalışmalara yön vermesi amacıyla çevre dostu üretim politikasını benimsemiştir.

Merkez

Menese Tekstil Merkez

Fabrika

Menese Tekstil Barakfakih Fabrika

Mağaza

Menese Tekstil Reyhan Mağaza